ABM11-25.000MHZ-D2X-T3
DigiKey raktári szám
535-10941-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10941-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10941-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11-25.000MHZ-D2X-T3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11-25.000MHZ-D2X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,023" (0,59mm)