TPS62170DSGR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TPS62170DSGR |
Leírás | IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,9V 1 Kimenet 500mA 8-WFDFN szabadon lévő kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TPS62170DSGR modellek |
Kategória | Bemeneti feszültség (max.) 17V |
Gyrt. | Kimeneti feszültség (min.) |
Sorozat | Kimeneti feszültség (max.) 6V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kimeneti áram |
Alkatrész státusza Aktív | Kapcsolási frekvencia 2,25MHz |
Funkció Feszültségcsökkentő | Szinkrondetektor Igen |
Kimeneti polaritás Pozitív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Topológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimenet típusa | Tokozás |
Kimenetek száma 1 | Gyártói tokozás 8-WSON (2x2) |
Bemeneti feszültség (min.) 3V | Alap típusszám |