SN74LVC2G32QDCURQ1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Texas Instruments
Raktáron: 945
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
OR kapu IC 2 Csatorna 8-VSSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SN74LVC2G32QDCURQ1
DigiKey raktári szám
296-35063-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-35063-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-35063-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC2G32QDCURQ1
Leírás
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna 8-VSSOP
EDA / CAD modellek
SN74LVC2G32QDCURQ1 modellek
Kategória
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Gyrt.
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Sorozat
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,7ns / 5V, 50pF
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Logikai áramkör típusa
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
8-VSSOP
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)
Max. nyugalmi áram
10 µA
Alap típusszám
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA