A(z) SN74LVC1G32DBVRE4 kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Texas Instruments
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 81 527
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
OR kapu IC 1 Csatorna SOT-23-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SN74LVC1G32DBVRE4
DigiKey raktári szám
SN74LVC1G32DBVRE4-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC1G32DBVRE4
Leírás
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 1 Csatorna SOT-23-5
EDA / CAD modellek
SN74LVC1G32DBVRE4 modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4ns / 5V, 50pF
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Áramkörök száma
1
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Bemenetek száma
2
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V