NC7SZ32P5 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 21 945
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 28 103
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Texas Instruments
Texas Instruments
Raktáron: 513
Toshiba Semiconductor and Storage
OR kapu IC 1 Csatorna SC-70-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NC7SZ32P5
DigiKey raktári szám
NC7SZ32P5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NC7SZ32P5
Leírás
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 1 Csatorna SC-70-5
EDA / CAD modellek
NC7SZ32P5 modellek
Kategória
Max. nyugalmi áram
2 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,5ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Gyártói tokozás
SC-70-5
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Bemenetek száma
2
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V