SN74LVC1G175DCKT
DigiKey raktári szám
296-32299-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-32299-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-32299-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC1G175DCKT
Leírás
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
Részletes leírás
Flip-Flop 1 Betét D típus 1 bit Pozitív él 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
EDA / CAD modellek
SN74LVC1G175DCKT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
5ns / 5V, 50pF
Gyártó
Texas Instruments
Trigger típusa
Pozitív él
Sorozat
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Nyugalmi áram (Iq)
10 µA
Funkció
reset
Bemenő kapacitás
3 pF
Típus
D típus
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Nem inverz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Elemek száma
1
Gyártói tokozás
SC-70-6
Bitszám elemenként
1
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Órajelfrekvencia
175 MHz