NC7SZ175P6X
DigiKey raktári szám
NC7SZ175P6XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NC7SZ175P6XCT-ND - Vágott szalag (CT)
NC7SZ175P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NC7SZ175P6X
Leírás
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC-88
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Flip-Flop 1 Betét D típus 1 bit Pozitív él 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
EDA / CAD modellek
NC7SZ175P6X modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4ns / 5V, 50pF
Gyártó
onsemi
Trigger típusa
Pozitív él
Sorozat
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Nyugalmi áram (Iq)
1 µA
Funkció
reset
Bemenő kapacitás
3 pF
Típus
D típus
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
Nem inverz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Elemek száma
1
Gyártói tokozás
SC-88 (SC-70-6)
Bitszám elemenként
1
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Órajelfrekvencia
175 MHz