LT1009ILP
DigiKey raktári szám
296-9587-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1009ILP
Leírás
IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,2% TO-92-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT1009ILP modellek
Kategória
Tűrés
±0,2%
Gyártó
Texas Instruments
Hőmérsékleti koefficiens
35ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Katódáram
400 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Referencia típusa
Sönt
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenet típusa
rögzített
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
TO-92-3
Kimeneti áram
10 mA