IRFR24N15DTRPBF
DigiKey raktári szám
IRFR24N15DTRPBFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IRFR24N15DTRPBFCT-ND - Vágott szalag (CT)
IRFR24N15DTRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRFR24N15DTRPBF
Leírás
MOSFET N-CH 150V 24A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 24A (Tc) 140W (Tc) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IRFR24N15DTRPBF modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
45 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
890 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
140W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Gyártói tokozás
TO-252AA (DPAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
95mohm / 14A, 10V