MIC5366-3.3YC5-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MIC5366-3.3YC5-TR |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC-70-5 |
Gyártói standard átfutási idő | 4 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SC-70-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MIC5366-3.3YC5-TR modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 39 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás SC-70-5 |
Dropout feszültség (max.) 0,31V / 150mA | Alap típusszám |