LP5907UVX-2.5/NOPB
DigiKey raktári szám
296-40377-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40377-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40377-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5907UVX-2.5/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4-DSBGA
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA 4-DSBGA
EDA / CAD modellek
LP5907UVX-2.5/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
25 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
425 µA
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-XFBGA, DSBGA
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
4-DSBGA
Dropout feszültség (max.)
0,2V / 250mA