STDCRG2-25M
DigiKey raktári szám
644-STDCRG2-25MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCRG2-25MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCRG2-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCRG2-25M
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STDCRG2-25M modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)