LP5907MFX-1.5/NOPB
DigiKey raktári szám
296-40355-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40355-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40355-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5907MFX-1.5/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP5907MFX-1.5/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
25 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
425 µA
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 250mA