LP5900TL-1.8EV
DigiKey raktári szám
LP5900TL-1.8EV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP5900TL-1.8EV
Leírás
EVAL BOARD FOR LP5900
Vevői azonosító
Részletes leírás
LP5900 1 - egyszeres Csatorna / IC Pozitív, fix Fejlesztőlap lineáris feszültségszabályozókhoz
Kategória
Kimeneti áram
150mA
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
2,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Szabályozó típusa
Pozitív, fix
Alkatrész státusza
Elavult
Tartalom
áramköri lap(ok)
Csatorna / IC
1 - egyszeres
Felhasznált IC vagy alkatrész
LP5900
Kimeneti feszültség
1,8V