LP2992IM5X-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LP2992IM5X-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LP2992IM5X-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LP2992IM5X-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP2992IM5X-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP2992IM5X-3.3/NOPB modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
95 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
4 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,85V / 250mA