LDL212PV33R
DigiKey raktári szám
497-19548-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-19548-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-19548-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDL212PV33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A 6-DFN (2x2)
EDA / CAD modellek
LDL212PV33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
380 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
380 µA
PSRR
87dB ~ 50dB (120Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Tokozás
6-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 1,2A