LP2985-25DBVR
DigiKey raktári szám
296-32149-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-32149-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-32149-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP2985-25DBVR
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LP2985-25DBVR modellek
Max. üzemi áram
2.5 mA
PSRR
45dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Dropout feszültség (max.)
0,58V / 150mA