CTLSH10-100L TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CTLSH10-100L TR13 PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 10A Felületszerelt TLM364
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
610pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
TLM364
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
680 mV @ 10 A