LMZM23600V5SILT
DigiKey raktári szám
296-49459-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-49459-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-49459-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZM23600V5SILT
Leírás
DC DC CONVERTER 5V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 500mA 4V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
LMZM23600V5SILT modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
4V
Méretek
0,15" H. x 0,12" Sz. x 0,06" M. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
10-uSIP (3,8x3)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
500mA