APT1608VRCXF/A-5MAV
DigiKey raktári szám
754-2180-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2180-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2180-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT1608VRCXF/A-5MAV
Leírás
LED CYAN DIFFUSED SMD
Részletes leírás
Cián LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APT1608VRCXF/A-5MAV modellek
Kategória
Lencse mérete
1,10mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Üzemi áram
5mA
Fényszög
160°
Lencse színe
sárga
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,85mm