LMZ14201HTZX/NOPB
DigiKey raktári szám
LMZ14201HTZX/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LMZ14201HTZX/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LMZ14201HTZX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMZ14201HTZX/NOPB
Leírás
DC DC CONVERTER 5-30V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5 ~ 30V 1A 6V - 42V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMZ14201HTZX/NOPB modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hatásfok
97%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
TO-PMOD-7, Tápmodul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,40" H. x 0,39" Sz. x 0,18" M. (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Bemeneti feszültség (min.)
6V
Gyártói tokozás
TO-PMOD-7
Bemeneti feszültség (max.)
42V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A