LMR36506MSC5RPERQ1
DigiKey raktári szám
296-LMR36506MSC5RPERQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMR36506MSC5RPERQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMR36506MSC5RPERQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR36506MSC5RPERQ1
Leírás
IC REG BUCK 5V 600MA 9VQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 5V 1 Kimenet 600mA 9-PowerVFQFN
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMR36506MSC5RPERQ1 modellek
Kapcsolási frekvencia
2,2MHz
Szinkrondetektor
Igen
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Bemeneti feszültség (max.)
65V