LMR36503R5RPER
DigiKey raktári szám
296-LMR36503R5RPERTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LMR36503R5RPERCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LMR36503R5RPERDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR36503R5RPER
Leírás
IC REG BUCK 5V 300MA 9VQFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 5V 1 Kimenet 300mA 9-PowerVFQFN
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
65V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
9-VQFN-HR (2x2)
Bemeneti feszültség (min.)
3V