AQ24COM-02HTG
DigiKey raktári szám
18-AQ24COM-02HTGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-AQ24COM-02HTGCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-AQ24COM-02HTGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AQ24COM-02HTG
Leírás
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50V (tipikus) bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Teljesítmény elosztás
250W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
CAN
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
13pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
26V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
50V (tipikus)
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)