UA78L12ACLPR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | UA78L12ACLPR |
Leírás | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | UA78L12ACLPR modellek |
Kategória | Dropout feszültség (max.) 1,7V / 40mA |
Gyrt. | Kimeneti áram |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | PSRR 42dB (120Hz) |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet 0°C ~ 125°C |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Furatszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (formázott kivezetések) |
Bemeneti feszültség (max.) 27V | Gyártói tokozás TO-92-3 |
Kimeneti feszültség (min.) 12V | Alap típusszám |