LM53601NQDSXRQ1
DigiKey raktári szám
LM53601NQDSXRQ1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM53601NQDSXRQ1
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 1A 10WSON
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 1A 10-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM53601NQDSXRQ1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapcsolási frekvencia
2,1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3,8V
Gyártói tokozás
10-WSON (3x3)
Bemeneti feszültség (max.)
36V