RT6150B-33GQW
DigiKey raktári szám
RT6150B-33GQWTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RT6150B-33GQWCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT6150B-33GQW
Leírás
IC REG BCK BST 3.3V 800MA 10WDFN
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck-boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 800mA 10-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RT6150B-33GQW modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1MHz
Funkció
Feszültségnövelő/feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
10-WDFN (2,5x2,5)
Bemeneti feszültség (min.)
1,8V