LM53600AQDSXTQ1
DigiKey raktári szám
296-43714-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-43714-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-43714-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM53600AQDSXTQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 650MA 10WSON
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 3,3V 1 Kimenet 650mA 10-WFDFN szabadon lévő kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM53600AQDSXTQ1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
6V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
2,1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
Igen
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3,8V
Gyártói tokozás
10-WSON (3x3)
Bemeneti feszültség (max.)
36V