LM5146-Q1-EVM12V
DigiKey raktári szám
296-53098-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM5146-Q1-EVM12V
Leírás
EVAL BOARD FOR LM5146Q1
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LM5146-Q1 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
8A
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
15V ~ 85V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
400kHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
LM5146-Q1
Kimeneti feszültség
12V