LM5145EVM-HD-20A
DigiKey raktári szám
296-47139-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM5145EVM-HD-20A
Leírás
EVAL BOARD FOR LM5145
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LM5145 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
20A
Gyártó
Texas Instruments
Bemeneti feszültség
24V ~ 72V
Csomagolás
Ömlesztve
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
220kHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
LM5145
Kimeneti feszültség
5V