LM46000QPWPTQ1
DigiKey raktári szám
296-42535-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-42535-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-42535-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM46000QPWPTQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 500mA 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
EDA / CAD modellek
LM46000QPWPTQ1 modellek
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Bemeneti feszültség (max.)
60V