LM46000PWPR
DigiKey raktári szám
296-40222-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-40222-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-40222-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM46000PWPR
Leírás
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 500mA 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
EDA / CAD modellek
LM46000PWPR modellek
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V