LM43603QPWPTQ1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Texas Instruments
Raktáron: 6 266
Adatlap
Texas Instruments
Raktáron: 301
Adatlap
Raktáron: 2 645
Raktáron: 629
Raktáron: 831
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 3A 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LM43603QPWPTQ1
DigiKey raktári szám
296-LM43603QPWPTQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-LM43603QPWPTQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-LM43603QPWPTQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM43603QPWPTQ1
Leírás
IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LM43603QPWPTQ1 modellek
Kimeneti feszültség (max.)
28V
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 2,2MHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (min.)
3,5V
Bemeneti feszültség (max.)
36V