LM43603PWPR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LM43603PWPR |
Leírás | IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1V 1 Kimenet 3A 16-TSSOP (0,173", 4,40mm széles) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM43603PWPR modellek |
Kategória | Bemeneti feszültség (max.) 36V |
Gyrt. | Kimeneti feszültség (min.) |
Sorozat | Kimeneti feszültség (max.) 28V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kimeneti áram |
Alkatrész státusza Aktív | Kapcsolási frekvencia 200kHz ~ 2,2MHz |
Funkció Feszültségcsökkentő | Szinkrondetektor Igen |
Kimeneti polaritás Pozitív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Topológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimenet típusa | Tokozás |
Kimenetek száma 1 | Gyártói tokozás 16-HTSSOP |
Bemeneti feszültség (min.) 3,5V | Alap típusszám |