LM4040QAIM3-2.5/NOPB
DigiKey raktári szám
296-51277-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-51277-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-51277-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040QAIM3-2.5/NOPB
Leírás
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,1% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
LM4040QAIM3-2.5/NOPB modellek
Kategória
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
35µVrms
Gyártó
Texas Instruments
Katódáram
65 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Referencia típusa
Sönt
Minősítés
AEC-Q100
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Kimeneti áram
15 mA
Tűrés
±0,1%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C