IDW75D65D1XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IDW75D65D1XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IDW75D65D1XKSA1
Leírás
DIODE STD 650V 150A PGTO2473
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 150A Furatszerelt PG-TO247-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IDW75D65D1XKSA1 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
108 ns
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
40 µA @ 650 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Vezetési áram (Io)
150A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.7 V @ 75 A