LM2596SX-12/NOPB
DigiKey raktári szám
LM2596SX-12/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM2596SX-12/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM2596SX-12/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2596SX-12/NOPB
Leírás
IC REG BUCK 12V 3A TO263
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 12V 1 Kimenet 3A TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM2596SX-12/NOPB modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
150kHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
TO-263 (DDPAK-5)
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V