LM2596S-12-EV
DigiKey raktári szám
5272-LM2596S-12-EVTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5272-LM2596S-12-EVCT-ND - Vágott szalag (CT)
5272-LM2596S-12-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2596S-12-EV
Leírás
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5L
Gyártói standard átfutási idő
1 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 12V 1 Kimenet 3A TO-263-6, D2PAK (5 kivezetés + fül), TO-263BA
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapcsolási frekvencia
150kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)