LM1085IT-12/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1085IT-12/NOPB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1085IT-12/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 12V 3A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 3A TO-220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LM1085IT-12/NOPB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
60dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-220-3
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,5V / 3A