MIC29300-12WT
DigiKey raktári szám
576-1118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC29300-12WT
Leírás
IC REG LINEAR 12V 3A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 3A TO-220-3
EDA / CAD modellek
MIC29300-12WT modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 3A
Csomagolás
Csőtár
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Lökőfeszültség
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
TO-220-3
Gyártói tokozás
TO-220-3
Bemeneti feszültség (max.)
26V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
12V