F28P559SJ9PZRQ1
DigiKey raktári szám
296-F28P559SJ9PZRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-F28P559SJ9PZRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-F28P559SJ9PZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28P559SJ9PZRQ1
Leírás
AUTOMOTIVE C2000 32-BIT MCU, 1X
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Mikrovezérlő IC 32 bites 150MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
RAM mérete
133K x 8
Sorozat
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Adatátalakítók
A/D 35x12b SAR;D/A 1x12b
Oszcillátor típusa
belső
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Mag mérete
32 bites
Típusjelölés
autóipar
Sebesség
150MHz