APXA100ARA330ME61G
DigiKey raktári szám
565-APXA100ARA330ME61GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-APXA100ARA330ME61GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-APXA100ARA330ME61GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXA100ARA330ME61G
Leírás
CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 10 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 15000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APXA100ARA330ME61G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
15000 óra / 105°C
Gyártó
Chemi-Con
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
63.5 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.27 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
10 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm