F28E120SCTRHBR
DigiKey raktári szám
296-F28E120SCTRHBRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-F28E120SCTRHBRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-F28E120SCTRHBRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28E120SCTRHBR
Leírás
C2000 32-BIT MCU WITH 160 MHZ, 1
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Mikrovezérlő IC 32 bites 160MHz 128KB (64K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
RAM mérete
8K x 16
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Alkatrész státusza
Aktív
Adatátalakítók
A/D 6x12b SAR
Főprocesszor
C28x
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
160MHz