F28E120SCTPTR
DigiKey raktári szám
296-F28E120SCTPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-F28E120SCTPTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-F28E120SCTPTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
F28E120SCTPTR
Leírás
C2000 32-BIT MCU WITH 160 MHZ, 1
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
C28x - Mikrovezérlő IC 32 bites 160MHz 128KB (64K x 16) FLASH 48-LQFP (7x7)
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
RAM mérete
8K x 16
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,8V ~ 3,63V
Főprocesszor
C28x
Adatátalakítók
A/D 17x12b SAR
Mag mérete
32 bites
Oszcillátor típusa
Külső, belső
Sebesség
160MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)