BQ51003YFPR
DigiKey raktári szám
296-39952-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-39952-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-39952-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BQ51003YFPR
Leírás
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Vezeték nélküli áramfogadó PMIC 28-DSBGA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BQ51003YFPR modellek
Kategória
Tápfeszültség
4V ~ 10V
Gyártó
Texas Instruments
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
28-XFBGA, DSBGA
Felhasználás
Vezeték nélküli áramfogadó
Gyártói tokozás
28-DSBGA
Üzemi áram
500mA