BQ25101YFPR
DigiKey raktári szám
296-39933-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-39933-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-39933-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BQ25101YFPR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
EDA / CAD modellek
BQ25101YFPR modellek
Kategória
Max. töltési áram
250mA
Elempakk feszültsége
4,2V
Max. tápfeszültség
6,45V
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C (TJ)