AMC1301EVM
DigiKey raktári szám
296-44429-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMC1301EVM
Leírás
EVAL BOARD FOR AMC1301
Részletes leírás
AMC1301 1 - egyszeres Csatorna / IC Szigetelés Gyári fejlesztőlap
Kategória
Kimeneti áram / csatorna
13mA
Gyártó
Texas Instruments
Üzemi áram (fő IC)
7,2mA
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség (U+, U±)
3V ~ 5,5V