AMC1301DWVR
DigiKey raktári szám
296-44577-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-44577-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-44577-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMC1301DWVR
Leírás
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Részletes leírás
Szigetelés erősítő 1 Áramkör 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AMC1301DWVR modellek
Kategória
Üzemi áram
5,9mA
Gyrt.
Kimeneti áram / csatorna
13 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Min. tápfeszültség
3 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
5.5 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Erősítés-sávszélesség szorzat
1 MHz
Tokozás
8-SOIC (0,295", 7,50mm széles)