TPL-15/12X31F nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 0
Adatlap
15 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 35mohm / 1kHz 1000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TPL-15/12X31F
DigiKey raktári szám
2085-TPL-15/12X31F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPL-15/12X31F
Leírás
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
Tecate Group
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
15 F
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
-10%, +20%
Max. magasság (beültetve)
1,299" (33,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm / 1kHz