HV1325-2R7156-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Würth Elektronik
Raktáron: 39
Adatlap
15 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 30mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1325-2R7156-R
DigiKey raktári szám
283-HV1325-2R7156-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1325-2R7156-R
Leírás
CAP 15F -10% +30% 2.7V T/H
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
15 F
Méretek
0,512" átmérő (13,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,118" (28,40mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm / 100Hz